در بازی Guild Wars 2 شما در کنار تجربه داستان دنیا بازی، داستانی جدا و مختص شخصیتتان را تجربه خواهید کرد. این داستان به تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بستگی دارد. در طول رسیدن به هدفی که برای شخصیتتان قرار داده‌اید و با توجه به نژاد شخصیتتان شما مواجهه و حوادث جالبی را تجربه خواید کرد و تفاوت منحصر به فرد هر نژاد و شخصیت با توجه با صفات اش تجربه ای جالب برای شما می سازد که بسیار دیر تر از سایر MMO ها خسته کننده می شود و این موضوع شما را  تشویق می کند که شخصیت های جدیدی بسازید. سوالات درباره ی گذشته شخصیات شما در تعامل و گفتگو های بین شما و NPC ها و داستان کاراکترتان تاثیر گذار است. در ابتدا سعی کنید سروری در اروپا انتخاب کنید که با مشکلات پینگ رو به رو نشوید (به شخصه در سرور Seafarer’s Rest بازی می کنم)، سپس مطابق سلیقه خود از میان ۹۹ کلس بازی ( کلسRevenant مختص افرادی می باشد که بسته الحاقی Heart of Thorns را خریده اند.)، این بازی دارای محتوای PVE وPVP می باشد.از میان کلس های جادویی مانند Mesmer، Necromancer، Elementalist و کلس های سریع و با آسیب بالا مانند Thief،Ranger، Engineer و کلس های مبارزه نزدیک و با زره سنگین مانند Warrior، Guardian، Revenantانتخاب کنید و شخصیت خود را بسازید و بازی را به صورت رایگان تجربه کنید.

این بازی در تاریخ August 29, 2015 برای عموم رایگان شد اما تفاوت کسی که بسته الحاقی Heart of Thorns را خریداری که با کسی که رایگان بازی می کند این است که در نسخه رایگان شما محدودیت های مانند داشتن تنها ۲ شخصیت در بازی، عدم توانایی صحبت کردن در بعضی محیط ها قبل رسیدن به لولی خاص و در نهایت شما داستان Heart of Thorns را هم نمی توانید تجربه کنید. اما نگران نباشید Guild Wars 2 سرشار است از داستان ها، مواجهه و باس هایی که شما می توانید با  دوستان خود تجربه کنید و در نهایت اگر این تجربه برایتان رضایت بخش بود می توانید این بسته الحاقی را خریداری نمایید اما در کل مدل تجاری این بازی بسیار جالب است و بر خلاف بیشتر MMO های معروف که پرداخت ماهیانه و یا  Pay To Winn می باشند، بازیکن را به بازی جذب می کند و انتخاب خرید و دسترسی به ویژگی های دیگر را به عهده ی بازیکن می گذارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows® XP Service Pack 2 or better
Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3 OR AMD Athlon 64 X2, or better
۲ Ram GB
(NVIDIA® GeForce® ۷۸۰۰, ATI X1800, Intel HD 3000, or better (256 MB of video RAM and shader model 3.0 or better
۲۵ GB available HDD space
Broadband Internet connection
Keyboard and mouse

توضیحات نصب: ابتدا یک حساب کاربری در این وب سایت بسازید. پس از دانلود و اکسترکت کردن، فایل Gw2-64 بدست آمده را اجرا نمایید و وارد حساب کاربری شده و از بازی لذت ببرید. دقت کنید که این نسخه از بازی برای سیستم های ۶۴ بیت می باشد.


دانلود پارت 01

دانلود پارت 02

دانلود پارت 03

دانلود پارت 04

دانلود پارت 05

 

لینک کانال 10100
دیدگاه شما
نام :
ايميل:
نظر :
پنج  به‌اضافه  يك=