نرم افزار ArcGIS نرم افزاری بسیار آسان برای کاربردهای GIS (سامانه اطلاعات جغرافیایی) است که به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها، جداول و نمودارها به کارگیرند و به عبارت دیگر ArcGis نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات مکانی را فراهم می کند. این نرم افزار یکی از محصولات معروف و قدرتمند شرکت آمریکایی ESRI است که در زمینه سیستم های اطلاعات مکانی کاربرد دارد. نرم افزارArcGIS نرم افزاری بسیار آسان برای کاربردهای GIS است که به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها، جداول و نمودارها به کارگیرند و به عبارت دیگر ArcGis نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات مکانی را فراهم می کند. نرم افزار ArcGIS باعث می شود که تجزیه و تحلیل های جغرافیایی ساده، به دست افراد بیشتری، بدون نیاز به اینکه کارشناسان GIS باشند، انجام گیرد. این نرم افزار دارای 4 ماژول اصلی Arccatalog, Arcmap, Arcscene و Arctoolbox می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ArcGIS:
- به کارگیری آسان اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها، جداول و نمودارها
- دارای یک رابط گرافیگی ساده و آسان
- ایجاد، ویرایش و حصول اطمینان از کیفیت اطلاعات جغرافیایی شما
- دستکاری داده ها با حداقل تعداد کلیک
- قابلیت نمایش نمودارهای اطلاعاتی
- دارای مجموعه کاملی از ابزارها
- توانایی ساخت مدل های فرایند، اسکریپت ها و یک چارچوب کامل
- داشتن نمونه هایی از داده های آماری قابل استفاده
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

راهنمای نصب

1- برنامه ArcGIS License Manager را نصب کنید. (با اجرای فایل ArcGIS_License_Manager_Windows_104_149423.exe از پوشه ی Setup)
2- License Server Administrator به صورت خودکار باز می شود. در شاخه ی Start/Stop License Service وارد شده و بر روی stop کلیک کنید. پنجره را نبندید!
3- از پوشه ی Crack\Program Files (x86)\License10.4\bin فایل های ARCGIS.exe و service.txt را در مسیر (پیش فرض C:\Program Files (x86)\ArcGIS\License10.4\bin) کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.
4- به پنجره ی (مرحله ی 2) License Server Administrator بازگشته و بر روی Start کلیک کنید. در قسمت پایین سمت چپ باید License Server Status: RUNNING** را مشاهده کنید.
5- نرم افزار اصلی (ArcGIS Desktop) را نصب کنید.
6- پنجره ی ArcGIS Administrator به صورت اتوماتیک باز می شود. در قسمت ArcGIS for Desktop گزینه ی Advanced (ArcGIS) Cocurrent Use را انتخاب کنید. در قسمت Define a license Manager for Concurrent Use Product گزینه ی Define a license Manager now را انتخاب کنید و در باکس localhost را تایپ کنید. و سپس بر روی OK کلیک کنید.
7- فایل AfCore.dll موجود در پوشه ی Crack\Program Files (x86)\Desktop10.4\bin را در مسیر C:\Program Files (x86)\ArcGIS\Desktop10.4\bin کپی کنید.
8- برای اجرای نرم افزار ArcMap را اجرا کنید.

نکات:
** اگر RUNNING را مشاهده نکردید مراحل زیر را طی کنید.
 1- پوشه C:\flexlm را ایجاد کنید و فایل service.txt را در آن کپی کنید و سپس نام آن را به license.dat تغییر دهید. 
 2- اکنون فایل license.dat را باز کنید و در خط سوم را به SERVER this_host ANY 27001 تغییر دهید.
 3- cmd ویندوز را باز کنید.
 4- به مسیر C:\Program Files (x86)\ArcGIS\License10.4\bin\ رفته و مقدار lmgrd.exe -z c:\flexlm\license.dat را وارد کنید.

 

لینک دانلود با حجم 1.52 گیگابایتدیدگاه شما
نام :
ايميل:
نظر :
شش  به‌اضافه  پنج=