GeoExpress نرم افزاری کاربردی برای ایجاد، مدیریت، دسترسی و توزیع تصاویر عظیم و حجیم جغرافیایی مانندعکس های هوایی و تصاویر ماهواره ای بدون افت وضوح تصویر و یا کیفیت است که این امر موجب صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و بالا رفتن سرعت بارگذاری این تصاویر خواهد شد. کیفیت تصویر وقتی با داده ها و تصاویر جغرافیایی سرو کار داریم به امری مهم بدل می گردد اما به طبع با بالا رفتن کیفیت حجم و اندازه ی تصاویر نیز افزایش می یابد GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شود. به علاوه شما می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار های جغرافیایی مانند ArcGIS ،ERDAS ،ENVI ،Socet GXP ،Microstation و ... بهره ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GeoExpress:
- ابزار ویرایش مانند برش، تنظیم رنگ، تنظیم رزولوشن
- تنظیم و شخصی سازی تصاویر چند طیفی 
- پشتیبانی از 255 باند مختلف عکس
- قابلیت استفاده از فایل های خروجی در نرم افزار های جغرافیایی
- کاهش سایز و اندازه تصاویر بدون افت کیفیت و وضوح

راهنمای نصب

1- نرم افزار را با اجرای Setup.exe به صورت Run as Administrator نصب کنید و در مراحل نصب از سریال زیر استفاده کنید.
سریال: 201R-950U-ZMWK-XPUN-TSAU-AGGQ
2- فایل keygen را اجرا کنید و لایسنس ساخته شده را در محل نصب نرم افزار * و در پوشه ی bin که به صورت پیش فرض C:\Program Files\LizardTech\GeoExpress95\bin می باشد کپی و جایگزین فایل قبلی نمایید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
- در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
- در ویندوز 7 و 8 و 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

 

دانلود نسخه 32 بیتی

دانلود نسخه 64 بیتیدیدگاه شما
نام :
ايميل:
نظر :
دو  به‌اضافه  چهار=